آیا شما هم نگرانید ؟؟

آیا شما هم حسرت روان صحبت کردن به زبان عربی را دارید؟ چرا افراد زیادی با اینکه عربی را متوجه می‌شوند اما نمی‌توانند صحبت کنند؟ آیا شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که هنگام صحبت کردن در جمع و یا با گویشوران عربی دچار اضطراب می‌شوید؟ آیا هنوز از زبان عربی درآمد چند ده یا چند صد میلیونی کسب نکرده‌اید؟

ما شما را کاملا درک می‌کنیم و روزی خود این مشکلات و ضعف‌ها را تجربه کرده‌ایم اما حالا دیگر به مشاوران و طراحان دوره‌های حرفه‌ای برای افرادی که مشکلی را دارند که روزی خود داشتیم، تبدیل شده‌ایم.
پیشنهاد می‌کنم با دقت ۱۰ دقیقه برای خواندن این مطالب وقت بگذارید قطعا پشیمان نخواهید شد و چه بسا با این ده دقیقه، زندگی شما برای یک عمر متحول شود!

ثبت نام در سطح مبتدی و مقدماتی ثبت نام در سطح میانی و پیشرفته دوره vip

مزایای شرکت در این دوره

 • با شرکت در کارگاه‌های جداگانه و متناسب با سطح زبانی خود از آموختن اصولی و لذت بخش تمام مهارت‌های زبانی بهره‌مند می‌شوید.
 • تا اندازه‌ای روی مهارت‌های زبانی شما کار می شود که اضطراب و خجالت را به کلی فراموش کرده و از صحبت و نحوه تلفظ صحیح خود شگفت‌زده می‌شوید.
 • با منابع مختلف و تکنیک‌های کلیدی و متنوع تقویت مکالمه عربی آشنا می‌شوید.
 • علاوه بر کلاس و کارگاه‌ها، بر برنامه‌ریزی ما در زمانی مشخص با همکلاسی‌های خود گفتگو می‌کنید تا اضطراب شما در صحبت کردن به طور کامل از بین برود.
 • از کلاس پخش فیلم متناسب با سطح خود علاوه بر کارگاه‌ها و کلاس‌ها بهره‌مند می‌شوید.
 • هر ماه در کارگاه‌هایی کاربردی با حضور مهمانانی از کشورهای عربی شرکت نموده و با دنیای شگفت‌انگیز زبان عربی بیشتر آشنا می‌شوید.
 • با وبینارهای رایگانی که در اختیارتان قرار داده می‌شود با فرهنگ کشورهای عربی، آداب و رسوم اجتماعی آنان و نحوه تعامل با گویشوران زبان عربی آشنا می‌شوید.
 • با بهترین و معروف‌ترین استادان زبان عربی آشنا می‌شوید.
 • با قرار گرفتن میان نخبگان زبان عربی کشور و فعالان عرصه‌ی بین الملل با اشتیاق برای بهبود شرایط خود تلاش می‌کنید.
 • شما در هر سطحی که باشید می‌توانید در این دوره منحصر به فرد شرکت کنید زیرا این دوره در ۷ سطح مختلف از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌گردد به این صورت که شما با تعیین سطح در یکی از سطح‌های مبتدی تا پیشرفته قرار می‌گیرید.
 • درصورتی که در این کارگاه‌ها حضور پویا و مستمر داشته باشید در صورت درخواست شما و تایید استاد و موسسه برای شما گواهی معتبر حضور در دوره صادر خواهد شد.

چرا دوره vip هاتف ؟

زیرا با شرکت در این دوره:

 • از زیر سوال رفتن به دلیل بلد نبودن زبان عربی و یا کم استعداد شمره شدن توسط دیگران نجات پیدا می‌کنید!
 • در این دوره آرزوی دیرینه‌ی شما برای فهم متون عربی، متون دینی و آرزوی تعامل با سایر فرهنگ‌ها و ملیت‌های مختلف در سراسر جهان، و چه بسا آرزوی ثروتمند شدن محقق خواهد شد.
 • با انتخاب این دوره و حضور میان افراد نخبه پس از مدتی بی شک شما فردی خوش سلیقه به حساب آمده و بیشتر مورد توجه و احترام دیگران قرار می‌گیرید.
 • با سفر به کشورهای عربی و در مراسم اربعین مورد توجه ویژه‌ی میزبانان قرار خواهید گرفت چرا که شما می‌توانید به زبان عربی فصیح با بسیاری از آنان ارتباط برقرار کنید.
 • با توانمند شدن در مهارت مکالمه از صحبت و تعامل با حدود ۴۶۰ میلیون گویشور از کشورهای عربی و تبادل فرهنگی و تجاری با آنان لذت می‌برید.
 • لذت درک نسبی متن‌ها، شعر و موسیقی عربی را خواهید چشید.
 • چند سال دیگر از اینکه یادگیری زبان عربی را به تاخیر نینداختید و در این دوره‌ی ویژه شرکت کردید به خود خواهید بالید.
 • با شرکت در این دوره و با تلاش و کسب مهارت‌های لازم می‌توانید به یک درآمد عالی برسید و چندین برابر هزینه‌ی دوره را به زودی از آن خود کنید.
 • با شرکت در این دوره علاوه بر کسب احترام، از اینکه در بین نخبگان قرار دارید و می‌توانید به زبان عربی سخن بگویید اعتماد به نفستان بالا رفته و این موضوع بر روحیه‌ی شما و حتی خانواده اثر مثبتی خواهد گذاشت.

توضیحات کامل دوره

توضیح کامل درباره دوره vip آموزش حرفه‌ای زبان عربی توسط طراح و برگزار کننده دوره

مضرات عدم شرکت در دورهمی عربی:

 • یک زمان بسیار طلایی برای یادگیری حرفه‌ای زبان عربی را از دست می‌دهید.
 • فرصت شرکت در متنوع‌ترین دوره آموزش زبان عربی در کشور را از دست می‌دهید.
 • فرصت شرکت در وبینارهای رایگان موسسه و هم کلام شدن با استادان دانشگاه‌های کشورهای عربی را از دست خواهید داد.
 • فرصت یادگیری زبان از بهترین استادان در زمینه آموزش حرفه‌ای زبان عربی در ایران را از خود می‌گیرید.
 • از آشنا شدن با منابع مختلف و متنوع در زمینه تقویت زبان عربی محروم می‌شوید.
 • هدایای متنوع و کارگاه‌های ارزشمند و کاربردی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان را از دست خواهید داد!
 • ممکن است فرصت کسب درآمد سریعتر از زبان عربی را از خود سلب نمایید.

مخاطبان دوره vip آموزش حرفه‌ای زبان عربی:

 • تمام ایرانیان علاقه‌مند به زبان عربی که در زبان عربی در هر سطح زبانی (مبتدی تا پیشرفته)
 • دانشجویان رشته‌های الهیات و طلاب حوزه‌ی علمیه
 • دانشجویان رشته‌ی زبان و ادبیات عربی که احساس ضعف در مکالمه و مهارت‌های زبانی دارند
 • افرادی که دوره‌های مترجمی قرآن را گذرانده‌اند.
 • مربیان قرآنی که با مفاهیم و تفسیر قرآن آشنا هستند.
 • مدرسان زبان عربی در مدارس و دانشگاه‌ها.
  مدرسان مکالمه عربی در آموزشگاه‌ها.

افراد آینده نگر و وقت شناسی که متوجه اهمیت یادگیری زبان عربی بیش از هر زبان و زمان دیگری شده‌اند.

اگه در خصوص هزینه دوره سوال دارید باید بگوییم

هزینه دوره

هزینه‌ی این دوره تنها به اندازه‌ی هزینه‌ی یک سفر تک نفره دو روزه در ایران است که هر فردی به راحتی این مبلغ را خرج می‌کند تا به آرامش برسد.
بی شک با شرکت در این دوره‌ی ویژه و بین المللی فوایدی بسیار بیشتر از یک مسافرت دو روزه نصیب شما خواهد شد چرا که شما در طول این دوره با کسب مهارت‌های عملی و معلومات ارزشمند به جهانی دیگر سفر کرده و با واقعیت‌های جدیدی از زبان عربی آشنا خواهید شد که هرگز آن را در جایی نشنیده و نخوانده‌اید و چه بسا از طریق همین دوره پس از مدتی کوتاه به درآمدی برسید که خیلی سریع چندین برابر آن به شما بازگردد.
با توجه به اینکه این دوره در ۷ سطح یعنی از مبتدی تا پیشرفته، طراحی شده است و محتوای دوره برای هر سطح کاملا متفاوت است نرخ سطح‌ها نیز متفاوت می‌باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

بخش اول: ویژه سطح مبتدی و مقدماتی:

✓ارزش واقعی دور‌ه‌ی طراحی شده برای سطح مبتدی و مقدماتی بدون هدیه‌های در نظر گرفته شده، ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد که برای تمام شرکت کنندگان در دو سطح مبتدی و مقدماتی با بیش از ۵۰ درصد تخفیف فقط به مبلغ ۵۹۰ هزار تومان ارائه می‌شود!!
به همراه چندین هدیه رایگان ارزشمند که شامل موارد زیر می‌باشد:
۱. ده جلسه رایگان شرح کامل صد فعل کاربردی به همراه مثال و شرح ماضی و مضارع و ضمیرها!! (به ارزش ۱۰۰ هزار تومان)
۲. یازده نشست و کارگاه تخصصی و کاملا کاربردی مرتبط با زبان عربی با ارائه استادان کشوری به صورت کاملا رایگان!! (به ارزش: ۳۲۵ هزار تومان)
۳. سه وبینار و نشست آنلاین رایگان مرتبط با زبان عربی با حضور میهمانان خارجی از کشورهای عربی!! (به ارزش ۷۵ هزار تومان)

جمع ارزش هدیه‌های دریافتی شما: ۵۰۰ هزار تومان!!

در نتیجه: شما دوست عزیز در سطح مبتدی و مقدماتی با پرداخت مبلغ ۵۹۰ هزار تومان، از آموزش‌هایی به ارزش حداقل ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بهره‌مند می‌شوید!! و با پرداخت تنها بخشی از مبلغ یادگیری عربی فصیح به مهارت‌های لازم در این زمینه دست پیدا می‌کنید.

سود شما:
۱ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان!! (بیش از ۱۴۷ درصد سود!!!)

بخش دوم: ویژه سطح میانی و پیشرفته:

✓ارزش واقعی دوره‌ی طراحی شده برای سطح میانی و پیشرفته بدون هدیه‌های در نظر گرفته شده: ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد که برای تمام شرکت کنندگان در دو سطح میانی و پیشرفته با ۴۱ درصد تخفیف فقط به مبلغ ۸۸۵ هزار تومان ارائه می‌شود!!
به همراه چندین هدیه رایگان ارزشمند که شامل موارد زیر می‌باشد:
اول: ده جلسه رایگان شرح کامل صد اصطلاح و عبارت عامیانه فارسی ایرانی به همراه شرح نکات فن ترجمه و ارائه مثال‌های مشابه!!!
(به ارزش ۱۵۰ هزار تومان)
۲. یازده نشست و کارگاه تخصصی و کاملا کاربردی مرتبط با زبان عربی با ارائه استادان کشوری به صورت کاملا رایگان!! (به ارزش: ۳۲۵ هزار تومان)
۳. سه وبینار و نشست آنلاین رایگان مرتبط با زبان عربی با حضور میهمانان خارجی از کشورهای عربی!! (به ارزش ۷۵ هزار تومان)

جمع ارزش هدیه‌های دریافتی شما: ۵۵۰ هزار تومان!!

این هدیای آموزشی ویژه، در طول دوره به شما تقدیم می‌شود.

در نتیجه: شما دوست عزیز در سطح میانی و پیشرفته با پرداخت مبلغ ۸۸۵ هزار تومان، از آموزش‌هایی به ارزش حداقل ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان بهره‌مند می‌شوید و با پرداخت تنها بخشی از مبلغ یادگیری عربی فصیح به مهارت‌های لازم در این زمینه دست پیدا می‌کنید.

سود شما:
۱میلیون و ۱۶۵ هزار تومان! (بیش از ۱۲۵ درصد سود!!)

ثبت نام در سطح مبتدی و مقدماتی ثبت نام در سطح میانی و پیشرفته دوره vip

*نکته:

یازده کارگاه کاربردی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، فیلم ضبط شده‌ی کارگاه‌های vip عربی حرفه‌ای در ترم پاییز و زمستان ۱۴۰۰ می‌باشد و بسته آموزشی ده جلسه‌ای که در قسمت هدیه دوره ذکر می‌گردد برای تمام زبان آموزان جدید است.

همه موارد قبل (هدیای آموزشی) که در بالا ذکر شد، در طول دوره و به شرط تسویه کامل وجه تقدیم شما عزیزان می‌شود.

به عبارت دیگر میانگین ساعت­های کلاسی (آنلاین و آفلاین) و تمرینی هر سطح بیش از ۶۰ ساعت است و با یک جمع و تقسیم ساده متوجه می‌شوید که اگر هزینه­ی دوره را تقسیم بر ۶۰ نماییم چیزی حدود۹۸۰۰ تومان (برای مبتدی و مقدماتی) و مبلغ کمتر از ۱۵ هزار تومان برای سطح میانی و پیشرفته بدست می آید!! و این یعنی شما در این دوره­ی با کیفیت و بی نظیر کشوری با حضور استادن مطرح زبان عربی و مباحث بین الملل بابت هر ساعت قرار است تنها ۹ هزار و ۸۰۰ تک تومانی یا ۱۴ هزار تومان (متناسب باسطح شما) هزینه پرداخت کنید!! آیا وقت آن نرسیده که بدون از دست دادن فرصت همین الان ثبت نام خود را نهایی کنید؟

به عبارت دیگر میانگین ساعت­های کلاسی (آنلاین و آفلان) و تمرینی هر سطح بیش از ۶۰ ساعت است و با یک جمع و تقسیم ساده متوجه می‌شوید که اگر هزینه­ی دوره را تقسیم بر ۶۰ نماییم چیزی حدود۹۸۰۰ تومان (برای مبتدی و مقدماتی) و مبلغ کمتر از ۱۵ هزار تومان برای سطح میانی و پیشرفته بدست می آید!! و این یعنی شما در این دوره­ی با کیفیت و بی نظیر کشوری با حضور استادن مطرح زبان عربی و مباحث بین الملل بابت هر ساعت قرار است تنها ۹ هزار و ۸۰۰ تک تومانی یا ۱۴ هزار تومان (متناسب باسطح شما) هزینه پرداخت کنید!! آیا وقت آن نرسیده که بدون از دست دادن فرصت همین الان ثبت نام خود را نهایی کنید؟

راستی این دوره ضمانت بازگشت وجه هم دارد

دقت کنید که ضمانت برگشت وجه سه شرط مهم و اساسی دارد که رعایت هر سه شرط با هم لازم و ضروری می‌باشد:

1) پرداخت وجه کامل دوره به صورت یکجا و قبل از تمام شدن مهلت ثبت‌نام.

2) شرکت فعال و مستمر در تمام کارگاه‌های یک ماه اول دوره (۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ تا ۱۰ خرداد ماه ۱۰۴۱) بدون هیچ غیبت.

3) دلیل انصراف شما فقط و فقط عدم رضایت از دوره باشد و نه مشکلات شخصی و مسائل دیگر.

برای بازگشت وجه هر سه شرط با هم باید وجود داشته باشد، در صورتی که یکی از این سه شرط به همان صورت که ذکر شد وجود نداشته باشد ضمانت بازگشت وجه باطل می‌شود و بازگشت وجه صورت نخواهد گرفت.

ثبت نام در سطح مبتدی و مقدماتی ثبت نام در سطح میانی و پیشرفته دوره vip

هدیه‌ی ویژه ثبت‌نام زودهنگام

 • برای ۳۰ نفر اول که در تاریخ ۲۸ فروردین تا ۱ اردیبهشت ثبت‌نام خود را نهایی و تسویه حساب نمایند، علاوه بر سه هدیه‌ی همگانی، ۷ هدیه‌ی مازاد نیز در نظر گرفته شده است که این هدیه شامل ارسال رایگان ۵ کتابچه داستان به زبان عربی و دو حلقه دی وی دی فیلم و انیمیشن به زبان عربی می‌باشد.
 • 3 قرعه کشی ثبت‌نام نیم بها برای افرادی که سه روز اول ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

هدایای ویژه

سه مجموعه ارزشمند هدیه همگانی در ۲۵ بخش به ارزش حداقل۵۰۰ هزار تومان

هدیه‌ی اول:

(این هدیه برای زبان آموزان متناسب با سطحشان متفاوت می‌باشد)

برای زبان آموزان سطح مبتدی و مقدماتی:

ده جلسه آموزشی آفلاین کاملا رایگان شامل تدریس کامل صد فعل بسیار کاربردی به زبان عربی همراه با مثال و توضیح ضمیرها و فعل‌های گذشته و حال با مثال‌های مختلف به ارزش ۱۰۰ هزار تومان!!

برای زبان آموزان سطح میانی و پیشرفته:

ده جلسه آموزشی آفلاین کاملا رایگان شامل تدریس کامل «صد عبارت و اصطلاح پرکاربرد عامیانه ایرانی به زبان عربی» همراه با ذکر مثال‌های دیگر و توضیح نکات فن ترجمه و قواعد به ارزش ۱۵۰ هزار تومان!!

 

هدیه دوم:

سه وبینار آنلاین رایگان با حضور میهمانان خارجی از کشورهای عربی با محوریت زبان عربی در طول دوره به ارزش ۷۵ هزار تومان!!

هدیه سوم:

یازده جلسه نشست و  کارگاه تخصصی و کاربردی آفلاین ضبط شده کاملا رایگان به ارزش ۳۲۵ هزار تومان!! که شامل سرفصل­های زیر می­باشد:

 • دو جلسه کارگاه اصول نگارش به زبان عربی (ارائه دکتر مسعود فکری)
 • دو جلسه آشنایی با بازار کار، تجارت بین الملل و فرصت‌های شغلی در کشورهای عربی (ارائه استاد مهندس حسین ناصری مدرس زبان عربی و فعال تجاری در عمان و مهندس حاجی جعفری فعال تجارت و صادرات بین الملل)
 • دو جلسه آشنایی با اصطلاحات بسیار مفید پرکاربرد فضای مجازی و رسانه در زبان عربی (ارائه خانم مریم اشراق‌پور دانشجو دکتری زبان و ادبیات عربی و فعال بین الملل )
 • دو جلسه کارگاه اصول صحیح متن خوانی و تلفظ صحیح (ارائه استاد مصطفی رجاء مجری شبکه‌های عربی)
 • دو جلسه کارگاه آشنایی با فرهنگ کشورهای عربی (ارائه دکتر خامه یار رایزن فرهنگی در کشور لبنان و دکتر منیف احمد حمیدوش استاد دانشگاه فرات سوریه)
 • یک جلسه آشنایی با رسانه‌های جهان عرب (استاد مصطفی خرم آبادی فعال رسانه و بین الملل)
ثبت نام در سطح میانی و پیشرفته دوره vip ثبت نام در سطح مبتدی و مقدماتی

نظر زبان آموزان دوره های قبلی

https://aparat.com/v/cz64d

برای مشاهده سایر ویدیو های مصاحبه با زبان آموزان برتر هاتف کلیک کنید

پاسخ سوالات خود را اینجا بگیرید

⁉️سطح دوره مناسب چه کسانی است؟

✅این دوره برای افرادی که هیچ آشنایی با زبان عربی ندارند و تاکنون درس عربی را نگذرانده‌اند مناسب نیست اما افرادی که حداقل دو یا سه کلاس زبان عربی را در دوران راهنمایی یا متوسطه گذرانده‌اند می‌توانند خود را دوره برسانند. شما با ثبت‌نام در این دوره تعیین سطح می‌شوید در هر سطح زبانی که باشید (از مبتدی تا پیشرفته) با هم­سطح‌های خود در یک گروه قرار می‌گیرید.

⁉️دروه VIPآموزش عربی حرفه­ ای چند ترم است؟

✅دوره­های ترمی آمورش حرفه ­ای مؤسسه هاتف هفت ترم 3 ماهه (2.5 تا 3سال) می­باشد و همانطور که در بخش قبل توضیح داده شد شما تعیین سطح شده و هر 3 ماه در یکی از سطح‌ها مشارکت می­نمایید، اما در هر ترم در کارگاه‌های متنوع شرکت نموده و مهارت های زبانی را جداگانه در جلسه‌ها و کارگاه های مختلف آموزش می‌بینید، تعداد ساعت‌های آموزش بسیار بیشتر و کاربردی­ تر از یک ترم معمولی است. شما در این 3 ماه حدود 60 ساعت از زمان خود را در مؤسسه هاتف در قالب آموزش­های آنلاین و آفلاین متنوع و کاربردی مختلف (مانند مهارت‌های مختلف زبانی، وبینارهای کاربردی و بین المللی، شرکت در دورهمی­های پخش فیلم و گفت و گوهای دست جمعی) به زبان عربی اختصاص خواهید داد.

⁉️طول این دوره چقدر است و از کی آغاز می­شود؟

✅طول دوره سه ماه از (۹ اردیبهشت ماه تا ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۱) بوده و اولین جلسه در تاریخ 9 اردیبهشت (وبینار همگانی) برگزار می­گردد.

⁉️در طول این دوره چند ساعت آموزش می‌بینیم؟

✅طول ساعت‌هایی که شما برای آموزش، تمرین و برنامه­ ها آنلاین می‌شوید در برای هر سطح متفاوت است اما به طور کلی حدود 60-65 ساعت است. (با میانگین 4 تا 6 ساعت در هفته؛ بین 2 تا 3 جلسه متغیر است)

⁉️روز و ساعت کلاس ها به چه صورت است؟ آیا مشخص است؟

✅میانگین ساعت­­ های کلاسی آنلاین شما حدود 4 ساعت در هفته می­باشد و به طور کلی شروع همه­ ی کلاس‌های موسسه در همه­ی سطح ­ها از روز شنبه تا پنجشنبه در ساعت ۱۶ و یا ۱۸:۳۰ به مدت یک ساعت و نیم الی دو ساعت می‌باشد.

جهت تصمیم­ گیری بهتر شما عزیزان، روز و ساعت کلاس­ها تقدیم می­شود:

 • وبینارهای آنلاین در روزهای پنجشنبه به صورت دو یا سه هفته­ای یک مرتبه برگزار می­شود.

(پس از تعیین سطح و قبل از شروع ترم تقویم آموزشی خدمت شما عزیزان ارسال می­گردد)

⁉️دوره حضوری است یا مجازی؟

✅دوره به صورت مجازی و برخط برگزار خواهد شد.

⁉️دوره در چه بستری برگزار خواهد شد؟

✅در بستر اسکای روم که نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای ندارد.

⁉️آیا کلاس­ها ضبط می­شود؟

✅افرادی که متقاضی دریافت ضبط برنامه­ ها و کلاس­های اصلی (و نه کلاس­های تمرینی) باشند پس از پرداخت هزینه ضبط دوره، می­توانند به ضبط دوره­ها دسترسی داشته باشد. (هزینه ضبط پس از ثبتنام نهایی و اضاف شدن به گروه فراگیران دوره اعلام خواهد شد)

⁉️اگر ترم قبل، یک سطح را موسسه هاتف گذرانده و قبول شده باشیم اکنون برای ترم جدید تعیین سطح می‌شویم؟

زبان‌آموزان موسسه هاتف در صورت قبولی در ترم قبل نیاز به تعیین سطح نداشته و در دوره VIP سطح بعدی را می‌گذرانند اما متقاضیان جدید و افرادی که ترم گذشته را به صورت ناقص شرکت نمودند تعیین سطح خواهند شد.

⁉️اگر از کیفیت دوره رضایت نداشتیم چه می‌شود؟

✅هیچ جای نگرانی نیست. ما برای شما به سه شرط ضمانت  ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه در نظر گرفته‌ایم به این صورت که اگر تا سوم اردیبهشت وجه کامل را تسویه نمودید و یک ماه کامل در کلاس و کارگاه‌ها به صورت مرتب شرکت کردید و رضایت نداشتید وجه شما به طور کامل برگشت داده می‌شود. (توجه نمایید باید یک ماه کامل بدون غیبت در دوره شرکت نمایید و دلیل شما باید عدم رضایت در دوره باشد و نه مشکلات شخصی)

⁉️در این دوره چه لهجه‌ای آموزش داده می‌شود؟

✅لهجه‌ی رسمی و کتابی زبان عربی که در تمام کشورهای عربی و رسانه‌ها و مجامع علمی کاربرد و اعتبار دارد.

⁉️مدرسان از چه منبعی برای تدریس استفاده می‌کنند؟

✅همان‌طور که می‌دانید این دوره به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و کتاب محور نیست اما منبع جلسه‌هایی که کتاب تدریس می‌شود برای ۴ سطح اول العربیه بین یدیک و ۳ سطح آخر صدی الحیاة می‌باشد.

⁉️در طول این ترم با چند مدرس­ کلاس داریم؟

✅این دوره به طور کلی به سه بخش تقسیم می­شود: 1. بخش مهارت‌های زبانی و 2. بخش وبینارهای داخلی و خارجی و 3. بخش تمرین و گفتگوی کلاسی.

مدرسان وبینارها و سرفصل‌های بین الملل برای همه سطح‌ها مشترک است، اما مدرسان مهارت‌های زبانی و ناظران گفتگوی کلاسی متفاوت می­باشند‌. مدرسان مهارت‌های زبانی هر سطح یک تا نهایتا سه استاد می‌باشند (در هر سطح متغیر است) و در هر سطح نیز یک ناظر جهت نظارت بر تمرین و گفتگوهای کلاسی و پخش فیلم با شما همراه هستند.

⁉️هدیه چه زمانی برای ما فعال می‌شود؟

✅این بسته در طول دوره پس از گذشت مدتی از شروع دوره و در صورت تسویه کامل برای شما فعال می‌شود، زمانی که موسسه مطمئن شود که شما قصد انصراف از دوره را ندارید.

⁉️آیا گواهی پایان دوره اعطا می‌شود؟

✅هدف ما در این دوره مهارت افزایی است و تاکیدی بر صدور گواهی تاکیدی نداریم اما تلاش می‌کنیم به افرادی که تقاضای گواهی دارند با بررسی وضعیت فعالیت و حضور غیاب، به شرط تایید از طرف موسسه و مدرس دوره، گواهی معتبر اعطا کنیم. (گواهی مشترک با مهر و امضای  انجمن ایرانی زبان و ادبیات عربی که زیر نظر وزارت علوم می‌باشد و موسسه بین المللی هاتف)

⁉️موسسه هاتف کجاست؟

✅موسسه هاتف در شهر شیراز و با مجوز کشوری به ثبت رسیده است اما به طور کلی جهت استفاده‌ی همه‌ی هموطنان از آموزش‌های موسسه و همچنین به دلیل فرامرزی بودن فعالیت‌ها، تمام برنامه به صورت مجازی انجام می‌شود.

⁉️آیا تهیه کتاب بر عهده زبان آموز می‌باشد؟

✅بله تهیه کتاب با خود زبان آموز است که پس از ثبت نام نهایی و تعیین سطح، نحوه تهیه کتاب به شما اطلاع داده می­شود.

دفترچه راهنمای جامع کارگاه VIP آموزش حرفه¬ای زبان عربی

مدرسان و همکاران دوره

سرفصل‌های دوره VIP عربی

 • متن خوانی و درک مطلب
 • گفتگوی آزاد
 • آزمایشگاه عربی
 • پخش فیلم و تمرین گفتگو
 • تصحیح تلفظ و قرائت اصولی متن (مبتدی تا میانی)
 • جمله سازی (مبتدی و مقدماتی)
 • نگارش (میانی و پیشرفته)
 • نامه نگاری (پیشرفته)
 • فن ترجمه (سطح میانی و پیشرفته)
 • ارائه و تحلیل (سطح پیشرفته)
 • فصاحت و بلاغت (پیشرفته)

کارگاه¬ها و وبینارهای همگانی:

 • آشنایی با منابع و شیوه‌های تقویت مهارت‌های زبانی (آنلاین)
 • نشست­های تخصصی درباره زبان عربی با حضور مهمانان خارجی در طول دوره (آنلاین)
 • آداب و رسوم احتماعی کشورهای عربی (آفلاین)
 • آشنایی با بازار کار، تجارت بین الملل و فرصت‌های شغلی در کشورهای عربی (آفلاین)
 • بررسی رسانه‌ی کشورهای عربی (آفلاین)
 • آشنایی با اصطلاحات فضای مجازی و رسانه در زبان عربی (آفلاین)
ثبت نام در سطح میانی و پیشرفته دوره vip ثبت نام در سطح مبتدی و مقدماتی

پیشنهاد ویژه

اگر قصد ثبت نام در این دوره را ندارید پیشنهاد میکنیم که حتما این وبینار را به صورت کامل مشاهده فرمایید 

💢کارگاه رایگان آسیب شناسی و بررسی رایج عربی آموزان ایرانی به همراه مشاوره رایگان پرسش و پاسخ

 

ثبت نام در سطح میانی و پیشرفته دوره vip ثبت نام در سطح مبتدی و مقدماتی

اگر سوالی داری اینجا میتونی بپرسی

[gravityform id=26 title=false description=false ajax=true]